- Details
- Categorie: Met Zen beginnen
Dinsdag
18:00 - 19:30
-- 12 september t/m 24 oktober
o.b.v. Jifu Vulink
Donderdag
18:00 - 19:30
-- 9 november t/m 14 december
Donatie 80 euro
Klik hier om naar 'aanmelden' te gaan
In de introductiecursus kun je kennismaken met zenmeditatie. In zeven bijeenkomsten laten we je oefenen met verschillende meditatie oefeningen en verschillende fases die je kunt meemaken gedurende je meditatie.
Er is aandacht voor houding, gewaarzijn van je lichaam en ademhaling en hoe je gedurende langere tijd ontspannen en gelijktijdig alert kunt blijven.
Ook gaan we in op de wisselwerking tussen meditatie en je dagelijks leven; hoe je met meer aandacht en bewustzijn in je leven kunt functioneren in verschillende situaties; meer vanuit directe ervaring dan vanuit ideeën en kennis.
We oefenen met behulp van geleide meditaties. Er is ruim gelegenheid voor vragen en uitwisseling van ervaringen. Ook krijg je oefeningen aangereikt om thuis mee te werken.
Gedurende de cursus maken we gebruik van teksten en verhalen van boeddhistische meesters.